Jak zapisać się na zajęcia ?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń pod nr 696 059 154,

• Przyjdź na trening zobacz jak trenujemy (lokalizację znajdziesz w zakładce drużyny)
  • możesz też uczestniczyć w dwóch darmowych treningach w obecności rodzica/opiekuna prawnego,
  • Na zajęcia zabierz ze sobą wygodny strój sportowy
    (w zależności od miejsca i warunków pogodowych) oraz wodę,
  • Na miejscu zapoznasz się z trenerem i kolegami z drużyny,
  • Jeżeli jesteś zdecydowany wypełnij z rodzicem dokumenty,
  • Trenuje w naszej Szkółce Piłkarskiej

Przyjdź na trening, przekonaj się że te zajęcia są dla Ciebie

Wymagane jest aby przed przystąpieniem do udziału w zajęciach rodzic podpisał
Zgodę na udział w treningach którą można pobrać klikając ikonę poniżej
oraz zapoznał się z Regulaminem. ( Deklaracja i regulamin zawierają zasady udziału w zajęciach).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Oświadczenie rodzica
Zgoda na udział w treningach

Zgłoszenie do rozgrywek

Zgłoszenie zawodnika do udziału w rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej:

1. Aby brać udział w rozgrywkach piłkarskich prowadzonych przez PZPN wymagane jest  zarejestrowanie zawodnika w systemie.
Osoba nowozgłoszona powinna wypełnić Formularz Rejestracji Zawodnika w którym należy wypełnić wszystkie pola oraz podpisać przez oboje rodziców/opiekunów prawnych. Do formularza należy dołączyć zdjęcie. Formularz wypełnia się jednorazowo.

2. Kolejnym dokumentem który należy złożyć w klubie jest Deklaracja Gry Amatora podpisywana corocznie na sezon piłkarski.

3. Każdy zawodnik powinien posiadać aktualną Kartę zdrowia zawodnika.  Na karcie lekarz potwierdza zdolność zawodnika do gry w rozgrywkach piłkarskich.  ( w naszej szkółce badania odbywają się w sierpniu) jeżeli zawodnik nie jest w stanie w tym dniu uczestniczyć w badaniach musi kartę podbić u specjalisty – lekarza medycyny sportu lub  swojego lekarza pierwszego kontaktu.

Zgłoszenie zawodnika do Certyfikacji

W naszej szkółce grupą Certyfikowaną są  grupy Orlików. Dla dzieci z tej kategorii rodzice powinni utworzyć konto i zarejestrować dziecko w systemie.

Ogólne zasady Programu Certyfikacji można znaleźć w zakładce CERTYFIKACJIA